Чемпіонат Саудівської Аравії, 1 тур

Аль-Раед – Аль-Іттіхад – 0:3

Голи: Хамдалла, 58, Коронадо, 73, 79

У стартовому турі нового сезону чемпіонату Саудівської Аравії нова команда Йовічевіча приймала Аль-Іттіхад, який влітку підписав Каріма Бензема.

Грізні гості, які у минулому сезоні завоювали золото регулярного чемпіонату, відкрили рахунок на 58-й хвилині. Фабінью обікрав суперника у підкаті, Бензема відпасував на Хамдаллу, який вивів Аль-Іттіхад уперед.

Коронадо подвоїв перевагу чинного чемпіона. А за лічені хвилини оформив дубль, зігравши на добиванні після потужного удару Канте. 3:0 – безрадісний дебют Йовічевіча на Близькому Сході.

Того ж дня екс-підопічні хорватського фахівця у непростому матчі третього туру УПЛ обіграли Олександрію (2:1). Нагадаємо, після чемпіонського сезону 2022/23 в УПЛ Шахтар розірвав контракт з Йовічевічем і призначив на його місце Патріка ван Леувена.