Віктор Циганков з'явився на полі у стартовому складі каталонців. Натомість Довбик розпочав гру в запасі. Жирона пропустила вже на п'ятій хвилині. Муньйос прорвався флангом і прострелив у штрафний майданчик гостей, а Кубо ударом в дотик відкрив рахунок. 1:0 – до перерви глядачі більше не побачили голів.

Довбик отримав свій шанс на 64-й хвилині, замінивши Стуані. Майже одразу український тандем показав себе на полі. Циганков навісом з правої ноги знайшов Артема, який головою вразив порожній кут. Блискучий дебют українського форварда.

Нагадаємо, у попередньому сезоні Жирона до останнього боролася за єврокубки, однак фінішувала на десятому місці. Натомість Реал Сосьєдад посів четверте місце та кваліфікувався у Лігу чемпіонів.