Жіночий ЧС-2023, 1/4 фіналу

Австралія – Франція – 0:0 (7:6 після серії пенальті)

Англія – Колумбія – 2:1

Гол: Гемп, 45+7, Руссо, 63 – Сантос, 44

Австралія здобула сенсаційну перемогу над Францією та вперше у своїй історії зіграє у півфіналі ЧС. У першому таймі цікавіше виглядали француженки, а вже по перерві номінальні господарки захопили ініціативу. У основний час переможця не визначили. Гра перейшла у серію пенальті. Вирішальним став десятий удар Кортні Вайн.

У іншому матчі Англія зустрічалася з Колумбією. У першій половині зустрічі англійки більше часу володіли мʼячем та частіше били по воротах суперниць, але розмочити рахунок вдалося опоненткам. Гол у свій актив записала Сантос. Проте за кілька миттєвостей Гемп відновила паритет. Статистика ударів у площину воріт – 3:1.

У другому таймі Руссо вивела Англію вперед після подачі Стенвей. Колумбії не вдалося змінити ситуацію на полі, тому збірна покинула турнір на стадії чвертьфіналу.