Перша футбольна ліга, третій тур

Прикарпаття – Карпати – 0:1

Гол: Невеш (пен), 77

"Зелено-білі" стартували у ПФЛ домашніми перемогами у матчах з Хустом (1:0) та Буковиною (2:1). Прикарпаття натомість розписало нічию з Поділлям (1:1) та програло Ниві (0:1). Зазначимо, що лише минулого тижня ці ж суперники грали між собою в Кубку України. Тоді іванофранківці переграли львів'ян з рахунком 2:1.

Перший тайм поєдинку виявився сухим на моменти. Львів'яни взяли м'яч під свій контроль, а підопічні Рипана досить надійно грали в захисті. Під завісу тайму Підлепенець мав нагоду розмочити рахунок, однак Герич врятував господарів. З нулями на табло суперники відправились в роздягальню.

По перерві команди активізувалися. На екваторі другого тайму Хома після атаки ризикнув пробити, та м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт. Згодом іванофранківцям призначили 11-метровий. Карпати реалізували пенальті та вийшли вперед. Такий рахунок протримався до кінця матчу.