"Ми контролювали м’яч, але повільно входили в гру. Зробили те, що хотіли, лише після моменту, коли Аріс повів у рахунку. Суперник заслужив перемогу. Аріс заробив пенальті, який дійсно був, але нам не дали пенальті, який також був. Я не побачив нічого незнайомого від грецької команди.

Також Аріс скористався атмосферою, яку створили його фанати. У нього є така перевага, на відміну від нас. Бо ми не можемо грати при своїх уболівальниках.

Аріс обрав розумну тактику, не дозволяв нам знаходити підступи до воріт. Основний їхній підхід до матчу полягав у тому, щоб не пропустити гол. Я очікував, що суперник буде грати більш агресивно. Але він знайшов потрібну мету.

Моменти, які створив опонент у другому таймі, були наслідком наших власних помилок. У другому таймі Ярмоленко не впорався з Франко Феррарі, який створив нам багато проблем. Фактично Аріс міг перемогти з рахунком 2:0", – цитує Луческу грецьке видання Gazetta.gr.

Матч-відповідь відбудеться 17 серпня. Динамо прийматиме Аріс у румунському Бухаресті.