Ліга чемпіонів, кваліфікаційний раунд 3. Перший матч

Панатінаїкос – Марсель – 1:0

Гол: Бернард, 83

Вилучення: Кондогбія, 65

Панатінаїкос у попередньому раунді розібрався з СК Дніпро-1 за підсумками двох матчів з рахунком 5:3. Натомість Марсель стартував у кваліфікації поєдинком з грецькою командою.

Український легіонер французів Руслан Маліновський не потрапив у заявку на гру. Очікується, що півзахисник найближчим часом приєднається або до складу Бешикташа, або до Торіно. Натомість у старті за Панатінаїкос вийшов екс-гравець Динамо Беньямін Вербіч. Він у першому таймі заробив небезпечний штрафний біля лінії карного майданчика, але команда шансом не скористалася. Свій момент змарнував і Обамеянг – головою відправив мʼяч над поперечиною.

На 65 хвилині Марсель залишився у меншості після того, як Кондогбія отримав другу жовту. Французи зосередилися на обороні. Але Панатінаїкосу вдалося знайти шпаринку – переможний гол забив екс-гравець Шахтаря Бернард, який вийшов на заміну на 71 хвилині. Матч-відповідь відбудеться 15 серпня о 22:00.