Команди організували товариський матч аби зібрати кошти на фінансову підтримку, гуманітарну та медичну допомогу сім’ям, які постраждали внаслідок воєнного вторгнення росії.

Крім цього, спаринг став прощальним для голкіпера Шахтаря Андрія Пятова. Він з'явився на полі у стартовому складі й відіграв 15 хвилин, протягом яких встиг врятувати свою команду від пострілу Кейна. А далі пішов з поля через коридор пошани.

Натомість форвард "шпор" залишився у складі своєї команди та став головним героєм матчу. В першій половині він забив лише один м'яч з пенальті. Келсі відновив паритет після передачі від Сікана – більше "гірники" не забивали. Тоді як нестримний Кейн відзначився ще тричі по перерві. Скарлетт додав ще один гол – 5:1.