Напередодні ЛНЗ поступився Чорноморцю (0:2), а Минай програв Динамо (1:4). У очному протистоянні черкащани несподівано перемогли ужгородців.

У першому таймі, здавалося б, до забитих м'ячів не дійде, проте на 45 хвилині Віталій Бойко розпочав побиття Миная. У другій половині зустрічі голи до свого активу записали Прядун та Наумець, але підопічні Шарана так і не змогли відіграти бодай один м'ч. Таким чином, ЛНЗ подарував своїм уболівальникам справжнє шоу, здобувши дебютну перемогу в УПЛ.

У підсумку клуб з Черкас піднявся на 7-му сходинку турнірної таблиці УПЛ (3 бали), а Минай посів останнє місце з нулем в активі. У наступному турі ужгородці прийматимуть СК Дніпро-1, а ЛНЗ поїде в гості до Кривбаса.