Кубок арабських чемпіонів. Група С

Монастір – Аль-Наср – 1:4

Гол: Ладжамі, 66 (аг) – Таліска, 42, Роналду, 74, Амрі, 88, Аліва, 90

У першому турі групового етапу турніру команда зіркового португальця розписала "суху" нічию з Аль-Шабабом, тому мусила реабілітуватися перед фанами у другій зустрічі проти Монастіра.

Таліска здобув мінімальну перевагу для Аль-Насра наприкянці першого тайму. По перерві Ладжамі відновив паритет прикрим автоголом. Втім підопічні Каштру змогли дотиснути суперника. Кріштіану знову вивів команду вперед на 74-й хвилині пострілом головою. А під завісу матчу Амрі та Аліва довели рахунок до розгромного – 4:1.

Для екс-наставника Шахтаря цей тріумф став дебютним на чолі Аль-Насра. Тоді як Роналду забив гол у 22-му сезоні поспіль. За підсумками двох турів команда португальця очолює групу з 4 очками в активі.