УПЛ. Тур 1

Оболонь – Колос – 0:0

Вболівальники Оболоні чекали повернення клубу в еліту українського футболу 11 років. І ось нарешті киянам це вдалося. Оболонь та Колос провели матч-відкриття нового сезону УПЛ.

Мороз ще на першій хвилині поєдинку примудрився отримати жовту за грубий підкат проти Мякушка. Перший небезпечний момент створили господарі. Мединський з правого флангу навісив, Краснопір головою цілився у ворота, але Фесюн справився з цим ударом. На це Мякушко відповів своїм пострілом, проте також не зміг переграти голкіпера. Демченко мав ідеальну нагоду розмочити рахунок – влучив у стійку.

По перерві Колос заробив небезпечний штрафний. Оріховський спочатку влучив у стінку, а на добиванні відправив мʼяч вище воріт. Мякушко здійснив сольний прохід і вистрілив під поперечку – Федорівський парирував. Кожна з команд намагалася вийти вперед і вирвати 3 очки. Зокрема Мединський увірвався до карного майданчика, але голкіпер з другого разу таки прибрав м'яч до рук. Свисток арбітра зафіксував нічию – 0:0.