Товариські матчі

Челсі – Брайтон – 4:3

Голи: Нкунку, 19, Мудрик, 65, Галлахер, 72, Джексон, 77 – Велбек, 13, Жоау Педру, 79, (пен.), Ундав, 89

Челсі у товариському матчі перестріляв команду Де Дзербі, екс-наставника Шахтаря. Першим забив Велбек, однак Нкунку швидко зрівняв рахунок. Михайло Мудрик вийшов уже по перерві. На 65 хвилині українець після передачі Ніколя Джексона забив свій дебютний м'яч за "синіх". Мудрик зіграв у стінку з партнером та завдав точного удару з лінії карного майданчика.

Згодом забили Галлахер і Ніколя Джексон – 4:1. Та Брайтон примудрився відповісти – спочатку Жоау Педру реалізував пенальті, а потім допоміг забити Ундаву.

Нагадаємо, Михайло Мудрик перейшов з Шахтаря в Челсі у січні цього року за 100 мільйонів євро.