Жіночий чемпіонат світу з футболу. Груповий етап. Перший тур

Голи: Міязава, 43, 62, Міна, 55, Ендо, 71, Векі, 90+11

Англія – Гаїті – 1:0

Гол: Стенвей, 29

Данія – Китай – 1:0

Гол: Вансгорд, 90+1

Жіноча збірна США розгромила суперниць з В'єтнаму – 3:0. Нападниця Софія Сміт формила дубль. Рахунок міг бути ще більш невтішним для азійської команди, однак на 42-й хвилині американська форвард Алекс Морган не змогла реалізувати пенальті.

Збірна Японї декласувала Замбію, розписавшись у воротах опоненток 5 разів. Представниці африканської країни не зуміли відповісти жодним голом. А вже у компенсований час замбійська воротарка заробила другого "гірчичника".

Англія ледь змогла дотиснути Гаїті. Єдиний гол у матчі забила нападниця Баварії Джорджія Стенвей: на 29-й хвилині британка реалізувала пенальті.

А от Данія аж у компенсований час змогла видряпати перемогу в Китаю. На 90+1 відзначилася Амалі Вансгорд – цей гол став єдиним, відтак вирішальним у протистоянні.