Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Перший раунд. Другий матч

Струга – Жальгіріс – 1:2 (перший матч 0:0)

Голи: Ібраїмі, 76 (п) – Кендиш, 78, Радіч, 84 (а)

Перший матч, який відбувався у Литві, завершився "сухою" нічиєю. У першому таймі протистояння в Македонії Жальгіріс тотально переважав у володінні м'ячем (61%) та завдав трьох ударів у площину воріт суперника. Струга змогла відповісти лише одним. Однак відкрити рахунок до перерви не вдалося жодній із команд.

У другому таймі вивести литовців уперед міг нігерійський форвард Оєвусі, але м'яч просвистів повз стійку. Невдовзі нападник небезпечно цілився у нижній лівий кут воріт, але захисникові македонців вдалося заблокувати удар.

Під завісу поєдинку події закрутилися дуже динамічно. Спершу Струга заробила пенальті, який реалізував форвард Ібраїмі. Та мріяти про перепустку в наступний раунд кваліфікації ЛЧ було зарано. Вже через дві хвилини статус-кво в дуелі відновив хавбек Жальгіріса Юрій Кендиш.

А на 84-й півзахисник македонців Радіч зрізав м'яч у "дев'ятку" власних воріт. 2:1 – драматична розв'язка матчу на користь Жальгіріса. У наступному раунді ЛЧ він зустрінеться з Галатасараєм.