Рахунок у контрольній зустрічі на 42-й хвилині відкрив Сергій Сидорчук. Капітан киян обікрав захисника Аріса, вирвався на побачення з голкіпером та легко його обіграв. На перерву пішли за мінімальної переваги "біло-синіх".

Одразу на старті другого тайму перевагу киян збільшив Беніто, поціливши просто у ліву дев'ятку. Гольова передача в активі у Шапаренка. А на десерт кіпріотів чекала феєрія від Назарія Волошина. За три хвилини він встиг оформити дубль та довів рахунок до розгромного. Обидва рази Волошину асистував Караваєв. 4:0 – ефектна перемога Динамо над чемпіоном Кіпру.

У середу, 19 липня, на киян чекає товариський матч зі саудівським Аль-Хілялем. Нагадаємо, новий сезон УПЛ розпочнеться вже 29 липня. У стартовому турі підопічні Луческу зустрінуться з Минаєм.