Товариський матч

Динамо – Аріс – 4:0

Голи: Сидорчук, 42, Беніто, 48, Волошин, 88, 90+1

У попередньому спарингу кияни влаштували гольову перестрілку з Янг Бойз – 3:3. Наступним суперником Динамо став Аріс, який у минулому сезоні виграв золото Першого дивізіону Кіпру та здобув перепустку в Лігу чемпіонів. "Біло-сині" ж, нагадаємо, в наступній кампанії виступатимуть лише у Лізі конференцій. Раніше кияни не зустрічалися з Арісом на футбольному полі. До слова, Ярмоленко не потрапив навіть у запас.

Попри тотальне домінування, Динамо змогло вийти вперед лише наприкінці першого тайму. Сергій Сидорчук видряпав м'яч у Моргана Брауна, увірвався в штрафний майданчик кіпріотів та легко переграв голкіпера – 1:0. Невдовзі капітан киян розігнав нову атаку, але Лєднєв влучив у захисника суперників.

Одразу по перерві перевагу "біло-синіх" подвої Беніто: нігерійський форвард поцілив у ближню "дев'ятку" – гольову передачу у свій актив записав Шапаренко. А завершився товариський поєдинок феєрією Волошина – Назар за три хвилини оформив дубль та довів рахунок до розгромного – 4:0.

Нагадаємо, новий сезон УПЛ стартує вже 29 липня. Динамо у першому турі зустрінеться з Минаєм.