"Фурія Роха" вийшла вперед на 68-й хвилині. Абель Руїс після блискучого пасу з глибини поля знайшов у штрафному Серхіо Гомеса, відпасував на колегу, а той не схибив – 1:0.

Такий рахунок зберігався аж до компенсованого часу. Іспанці, мабуть, вже подумки святкували вихід у фінал. Однак на 90+1 Зекі Амдуні відновив паритет і перевів поєдинок в екстратайми.

Піренейцям таки вдалося дотиснути "хрестоносців". Доленосним став м'яч, забитий Хуаном Мірандою на 103-й хвилині дуелі. 2:1 – Іспанія виходить у півфінал молодіжного чемпіонату континенту. Огляд зустрічі піренейців зі швейцарами можна переглянути за цим посиланням.

Саме з Іспанією зустрінеться Україна, якщо у чвертьфіналі зможе пройти Францію. Матч "синьо-жовтих" з "Ле Бльо", нагадаємо, відбудеться сьогодні, 2 липня на Клуж Арені. Стартовий свисток пролунає о 22:00.