Голи: Амдуні, 28, 41 – Міхейле, 90, 90+2

Ізраїль – Андорра – 2:1

Голи: Шломо, 42, Соломон, 60 – Росас , 52

Білорусь – Косово – 2:1

Голи: Морозов, 73, Ебонг, 75 – Мурікі, 87 (пен)

У поєдинку групи В Франція та Греція у першому таймі відкрити рахунок не змогли. Одразу по перерві "Галльські півні" заробили пенальті. Грецький оборонець Мавропанос брутально влучив шипами бутсів в голову Грізманна – Антуанові довелося перебинтовувати голову. Арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок взявся реалізовувати Мбаппе, однак...Влаходімос зафіксував м'яч у руках.

Елліни святкували завчасно – суддя дав французам ще один шанс: гравець Греції зарано забіг у штрафний. З другої спроби Мбаппе таки відкрив рахунок.

На 70-й хвилині греки залишилися в меншості – Мавропанос схопив другу жовтку картку. 1:0 – Франція відсвяткувала перемогу.

У паралельному матчі групи Ірландія розбила Гібралтар (3:0). Підопічні Дідьє Дешама очолюють цей квінтет (12 очок), на другому місці йдуть греки (6), далі – Ірландія (3), Нідерланди (3), Гібралтар останній (0).

Данія розписала нічию зі Словенією – 1:1. Туреччина у більшості взяла гору над Вельсом – 2:0. "Драконів" вже на 41-й хвилині підвів Моррел, заробивши пряму червону картку.