Найкращим гравцем збірної України у нервовому поєдинку проти Мальти уболівальники назвали Віктора Циганкова.

Саме він забив єдиний м'яч у зустрічі, чітко реалізувавши пенальті на 72-й хвилині зустрічі. Вінгер отримав аж 67% голосів фанів. Показово, що у найближчого переслідувача Циганкова Тараса Степаненка всього 6% голосів. До слова, вболівальники також називали Віктора "Левом матчу" у недавньому спарингу з Німеччиною.

По 5% отримала Андрій Ярмоленко та Владислав Ванат. Додамо, що Ярмоленко не реалізував пенальті на 52-й хвилині зустрічі.

Перемога над Мальтою (1:0) підняла підопічних Сергія Реброва на друге місце групи С, яке дає змогу кваліфікуватися на Євро-2024.

Нагадаємо, у першому турі "синьо-жовті" поступилися Англії (0:2), а у другому здійснили неймовірний камбек у поєдинку проти Північної Македонії (3:2).