Перший матч плей-офф за право участі в УПЛ сезону 2023/24

МФК Металург – Верес – 1:0

Гол: Сад, 28

Вилучення: Вовченко, 5

Верес посів 13 місце у турнірній таблиці УПЛ за підсумками сезону, тож змушений боротися за право залишитися в УПЛ. МФК Металург став четвертим в Першій лізі та отримав шанс вийти в еліту.

Вже у дебюті зустрічі Вовченко отримав пряму червону картку за фол проти Сидорова та залишив рівнян у меншості.

Після цього підопічні Вірта діяли дещо розгублено, чим і скористалися господарі. На 28-й Валерій Сад отримав передачу від Сидорова та результативно пробив. Під завісу тайму Гайдучик мав нагоду зрівняти, проте Байда парирував удар.

Одразу по перерві Вірту довелося міняти Дмитра Кльоца, на якому сфолив Сад. Півзахисник Вереса, як повідомлялося раніше, грає на уколах вже кілька матчів. Металург виглядав впевненіше та активно створював моменти. Верес згодом перехопив ініціативу та намагався врятувати бодай нічию, але реалізація була не на боці рівнян. Господарі, попри перевагу, конвертувати свої нагоди у забитий м'яч також не змогли, тож здобули мінімальну перемогу.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться 14 червня на стадіоні Авангард у Рівному. Дуель розпочнеться о 13:00.