ЧС-2023 U-20, 1/4 фіналу

Колумбія U-20 – Італія U-20 – 1:3

Голи: Торрес, 49 – Касадеї, 9, Бальданці, 38, Еспозіто, 46

Дорогою до чвертьфіналу Колумбія розгромила Словаччину (5:1), а Італія вирвала драматичну перемогу на останніх хвилинах в Англії (2:1). Обидва суперники досить впевнено виступали на ЧС, тому букмекери не могли виявити явного фаворита.

Італійці жваво розпочали поєдинок та вже на 9-й хвилині відкрили рахунок після кутового. Колумбійці кілька разів гостро огризались, проте більшість їхніх ударів була дуже далекою від цілі. А от "Скуадра Адзурра" подвоїла перевагу ще до перерви.

На початку другого тайму команди обмінялися швидкими голами. Еспозіто ефектно замкнув прострільну передачу ударом п'ятою, а після затяжної навали "жовтих" дальнім ударом відзначився Торрес.

Завдяки впевненій перемозі Італія зіграє у півфінальному поєдинку молодіжного Мундіалю. Її суперником буде переможець пари Південна Корея – Нігерія.