Ліга 1, 38 тур

ПСЖ – Клермон – 2:3

Голи: Рамос, 14, Мбаппе, 21 – Гастьєн, 24, Зеффан, 45+1, Куей, 63

Матчу передували кілька важливих подій – ПСЖ вже гарантував собі чемпіонство в Лізі 1, а Ліонель Мессі та Серхіо Рамос остаточно вирішили покинути клуб після завершення сезону. Крім того, подейкують, команда попрощається з наставником Крістофом Гальтьє. Парижанам було не до футболу.

Попри драму в клубі, господарі спромоглися наколотити ще два голи до 21-ї хвилини матчу. Рамос на прощання забив головою у фірмовому стилі. Мбаппе подвоїв перевагу з пенальті. Однак далі матч пішов не за планом парижан. Клермон не пробачив двох кричущих помилок в обороні та відігрався ще до свистка на перерву зусиллями Гастьєна та Зеффана.

У другій половині "вершники" оформили камбек, помстившись за розгромну поразку в першому турі (0:5). Цікаво, що тоді Мессі вперше в кар'єрі забив гол ударом через себе. Лео міг поставити ефектну крапку наприкінці й цієї гри, але його штрафний удар потягнув кіпер – 2:3.