Ювентус – Мілан – 0:1

Гол: Жиру, 40

Лаціо – Кремонезе – 3:2

Голи: Хюсай, 4, Мілінковіч-Савіч, 37, 90 – Гальдамес, 54, Дзакканьї, 58 (а)

Після трьох поспіль поразок (2 з них у ЛЧ від Інтера) Мілан зумів повернути хороший настрій своїм фанам, розгромивши у попередньому турі Сампдорію (5:1), а тепер розібрався і з Ювентусом.

Для цього "россонері" вистачило єдиного голу, що наприкінці першого тайму забив Олів’є Жиру. Француз дуже ефектно пробив головою – 12-й м’яч Жиру у сезоні Серії А. 36-річний форвард – другий бомбардир Мілана. Лише на м’яч більше забив Леау. Ювентус був трохи ближчим до успіху після перерви, та рахунок залишився незмінним.

Підопічні Піолі гарантували собі, щонайменше, четверту сходинку, але можуть підійнятися на третю. Мілан лише на 2 бали відстає від своїх земляків з Інтера. Ще на два попереду Лаціо, що здобув непросту перемогу над аутсайдером чемпіонату Кремонезе. Ювентус, з якого, нагадаємо, зняли 10 очок, йде сьомим з відставанням у бал від Роми і два – від Аталанти.