"Вагоме слово VAR. Після неоднозначного пенальті у ворота СК Дніпро-1 здавалося, що й гру рукою (відставлена у бік, рух назустріч м’ячу) у штрафному Ворскли має оцінювати арбітр. Але Козик так і не дочекався запрошення до монітора (за процедурою сам він не може просити перегляд). Можливо, головний VARівець Арановський так довго дивився повтори, тому що пригадував своє позбавлення членства у регіональній федерації. Цікаво, чи візьмуть його тепер назад?

А порівняймо. Адамюк спершу блокує удар – через VAR призначено пенальті, Танчик спершу грає в м’яч – жовта картка, але ж де штрафний або хоча б кутовий в епізоді з Гуцуляком?! За сутністю моменти схожі – рішення арбітра протилежні й всі на користь однієї команди. Збіг? І подібних епізодів у цьому матчі можна знайти ще дуже багато. Такі рішення дуже нервують гравців, тим більше у надважливих іграх. Той, хто знає та відчуває, зрозуміє, а решті, яка живе у своєму світі, важко щось довести...

А пригадаймо. Сарапій у матчі в Олександрії на рівному місці був "впійманий" жовтою карткою – дискваліфікація на гру проти Динамо. А тепер ще більш зухвало вибитий з гри інший основний центральний захисник (Сваток без лайки поскаржився на не невірно призначений аут), і знову перед ключовим матчем. Знову збіг? Дивний випадок.

Одна команда весь матч сидить на чужій половині поля, але до 85 хвилини лише саме вона отримує попередження (всього було 6 карток гравцям та одна головному тренеру). Дива, та й годі! На "Авангарді" відбулася зухвала спроба вбити найголовнішу інтригу у чемпіонаті. На жаль, вона майже вдалася. "Майже", тому що, попри все, обіцяємо докласти у наступному турі усіх зусиль, аби її відродити", – йдеться на офіційній сторінці СК Дніпро-1 в Inatagram.