УПЛ. Тур 28

Верес – Олександрія – 2:2

Голи: Кльоц, 26, Вовченко, 56 – Ковалець, 10, Михайличенко, 17

Після принизливого розрому від Динамо (1:5) у попередньому турі Олександрія блискуче розпочала матч на полі Вереса. Уже на 10-й хвилині Кирило Ковалець, хай і не без допомоги рикошету, зумів відкрити рахунок ударом здалеку. Ще через кілька хвилин підопічні Ротаня уже мали перевагу в два м’ячі. Захисники Вереса помилилися з лінію офсайду і Михайличенко спокійно реалізував вихід сам на сам.

Втім, гості, вочевидь занадто рано повірили у власних успіх. Ще до перерви Кльоц пострілом з лінії штрафного відквитав один м’яч, а у другому таймі неймовірний удар після розіграшу кутового вдався Гайдучику.

Під керівництвом Руслана Ротаня Олександрія зіграла 15 матчів і 10 з них закінчилися нічиєю. Попри те, "жовто-чорні" залишаються на п’ятій сходинці, що дає право участі в Лізі конференцій. Ворскла відстає на 4 бали. Верес покинув зону вильоту, підійнявшись на 12-ту сходинку.