Після перемогу 2:0 у першому поєдинку "нерадзуррі" ледь не пропустили від Мілана вже на старті матчу-відповіді. Однак Діас не надто сильно пробив з меж штрафного майданчика після ефектного проходу Тоналі і Онана врятував ворота.

До перерви команди встигли обмінятися гострими моментами – Леау пробив поряд зі стійкою, а після удару Джеко головою Меньян здійснив ефектний сейв.

Натомість у другій половині підопічним Сімоне Індзагі вдалося засушити гру. Мілан спромігся завдати лише одного удару, та й той повз ворота. Остаточно ж убив інтригу Лаутаро Мартінес, відзначившись з передачі Лукаку на 74-й хвилині.

"Нерадзуррі" виходять до фіналу ЛЧ вперше з 2010 року, коли здолали Баварію (2:0). Цього разу міланці зіграють з Манчестер Сіті або Реалом, які у першому матчі розійшлися миром 1:1.