УПЛ. 26 тур

Львів – Ворскла – 0:2

Гол: Сефері, 56 (п), Скляр, 90+1

Обидві команди демонстрували невтішні результати в попередніх поєдинках чемпіонату. Ворскла не перемагала у трьох поспіль матчах (2 поразки та нічия), а безвиграшна серія львів'ян тривала вже 10 турів (9 поразок та нічия).

Полтавці були фаворитами дуелі, проте у першому таймі не змогли підтвердити цей статус. Підопічні Скрипника більше володіли м'ячем та регулярно турбували ворота Рибки, але кіпер господарів втримував нічию для своєї команди. Кузик відповів неточним ударом з дальньої дистанції.

До перерви Сефері створив кілька небезпечних моментів, а вже на початку другої половини відзначився ударом з одинадцятиметрової позначки. Подвоїти перевагу міг Кане, проте легіонер трохи не встиг на простріл Челядіна.

Львів'яни не змогли завдати у площину воріт гостей жодного удару. У компенсований арбітром час Скляр поставив фінальну крапку у грі – 2:0.

Таким чином львів'яни продовжують жахливу серію невдач на 16 місці (13 очок). Ворскла піднялась на 6 місце з 33 пунктами.