Олександр Шовковський вперше приміряв на себе роль головного тренера, а точніше виконувача обов'язків, у зв'язку з відсутністю Мірчі Луческу через проблеми зі здоров'ям.

У першому таймі командам не вдалося розмочити рахунок, хоча гольових моментів було чимало. Беніто класно пробивав по воротах харків'ян зі штрафного – Єрмолов врятував. Андрієвський, надихнувшись своїм голом у ворота Шахтаря, з лінії карного вгатив у стійку.

По перерві Металіст опинився в меншості через фол останньої надії Романюка. Динамо вирушило на штурм. Несподіваний герой матчу Олександр Сирота відкрив рахунок дальнім пострілом. Вже невдовзі Ванат подвоїв. Попов ненароком привіз гол у свої ворота, послизнувшись на рівному місці. Однак під завісу гри Вівчаренко поставив крапку – 3:1.

Динамо (4 місце) здобуло 44 очки й скорочує відставання від Зорі до 2 балів. Щоправда, у луганців ще є матч в запасі. Металіст залишається на передостанній сходинці з 19 пунктами в активі.