Ла Ліга. Тур 23

Барселона – Атлетіко – 4:2

Голи: Альба, 10, Гаві, 23, Араухо, 41, Алвес, 49 – Карраско, 8, Суарес, 58

Вилучення: Алвес, 69

Барса і Атлетіко – конкуренти за путівку до Ліги чемпіонів. На цей важливий матч Хаві довірив місце в старті новобранцю Адамі Траоре.

Мадридці доволі швидко відкрили рахунок. Відзначився Карраско. Господарі ще до перерви відповіли трьома голами – Альби, Гаві та Араухо. Особливо ефектно відзначився Жорді. Лівий оборонець класно впіймав м'яч з лету.

На старті другого тайму Дані Алвес довів рахунок до розгромного. Але колишній нападник Барселони Луїс Суарес скоротив відрив. Згодом Алвес заробив пряму червону картку і залишив господарів вдесятьох. Але це не завадило "блаугранас" зберегти перемогу – 4:2.

Барселона випередила Атлетіко у турнірній таблиці. Каталонці тепер посідають 4-у сходинку (38 очок), мадридці відстають на 2 бали.