Локомотив Наполі впевнено несеться до першого за 33 роки чемпіонства в Серії А. Тим часом головна інтрига в італійському футболі розгорілася довкола боротьби за Кубок країни. Ювентус у першому поєдинку вдома розписав бойову нічию з Інтером (1:1) – доля однієї з путівок у вирішальну стадію визначалась в Мілані.

Гра не була багатою на моменти, але Дімарко реалізував один із перших моментів у поєдинку після передачі Барелли. Інтер переважав протягом першого тайму, проте більше забити не зміг. По перерві Юве не створив достатньо нагод, щоб зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. 2:1 за сумою двох матчів.

Інтер у фіналі зіграє з переможцем пари Фіорентина – Кремонезе. "Фіалки", до слова, майже гарантувала собі місце у вирішальному поєдинку, впевнено здолавши в першому матчі суперників з рахунком 2:0.