Рахунок у зустрічі вдалося відкрити наприкінці першої 45-хвилинки. Санчес вибіг на побачення з Лопешем, але програв цю дуель, на добиванні успішно зіграв Ундер.

Ляказетт зумів зрівняти лише на 68-й хвилині гри. Він отримав передачу від партнера та вдало пробив. Для 31-річного форварда це 20 гол у поточному сезоні Ліги 1. У компенсований час перемогу Марселю приніс курйозний автогол Мало Гюсто.

Додамо, Руслан Маліновський провів на полі 83 хвилини. Українець міг відзначитись зі штрафного, проте м'яч пролетів значно вище воріт.

Тож, зараз Марсель закріпився на другому місці турнірної таблиці з 67 очками, а Ліон продовжить боротьбу за єврокубкову зону на 7 сходинці (50 очок). Наступний поєдинок Маліновський та Ко зіграють проти Осера. Зустріч відбудеться у неділю, 30 квітня, стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.