Напередодні поєдинку Мілан пробився у півфінал Ліги чемпіонів, здолавши Наполі (2:1 за підсумками двох матчів). У чемпіонаті Італії "россонері" не перемагали у двох попередніх матчах. Лечче востаннє здобував 3 очки ще у лютому.

Суперники створили не надто багато небезпечних моментів у першій половині. Банда головою замкнув передачу з флангу, але влучив у стійку. Під завісу тайму Рафаел Леау відкрив рахунок. По перерві португальський вінгер оформив дубль, визначивши долю матчу. В активі нападника "россонері" вже 12 голів та 7 асистів у 29 матчах Серії А.

Отже, Мілан здобув 56 очок та зазіхає на місце Роми (56 балів) з зони ЛЧ. Щоправда, у "джалороссі" ще є матч в запасі. Лечче ризикує опуститись в зону вильоту – 16 місце, 28 очок.