Серія А. 30 тур

Болонья – Мілан – 1:1

Голи: Сансоне, 1 – Побега, 40

Болонья у попередньому поєдинку Серії А впевнено переграла Аталанту (2:0), а Мілан розписав нічию з Емполі (0:0). Нагадаємо, що кілька днів тому "россонері" у більшості завдали поразки Наполі у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Господарі зайвої гостинності не продемонстрували, організувавши для "россонері" крижаний душ вже на самому старті поєдинку. Болоньї вистачило 30 секунд, щоб відкрити рахунок. Сансоне з близької дистанції увігнав м'яч під поперечку.

Відквитати гол підопічні Стефано Піолі змогли аж на 40 хвилині. Побега дальнім пострілом влучив у ліву стійку, але м'яч зрикошетив у сітку – 1:1. Наприкінці зустрічі "червоно-чорні" претендували на пенальті, але арбітр не вказав на точку за ненавмисну гру рукою оборонця Болоньї.

Загалом по перерві команди завдали по одному удару в площину воріт, але рахунок залишився незмінним – 1:1. Мілан втратив очки і не зміг обігнати Рому у турнірній таблиці Серії А. Болонья залишилася на восьмій сходинці.