Перший поєдинок завершився бойовою нічиєю (2:2), але вирішальний матч в Іспанії став справжньою катастрофою для гостей. Севілья відкрила рахунок вже на восьмій хвилині – відзначився Ен-Несірі. До перерви "червоні дияволи" мали пропускати ще раз, але гол Окампоса скасували через офсайд.

Та вже на старті другого тайму Баде замкнув передачу Ракітіча – 2:0. А ляп від Де Хеа поставив крапку в цьому протистоянні. Воротар манкуніанців невдало зіграв на виході, подарував м'яч Ен-Несірі, а той оформив дубль – 3:0.

Севілья із загальним рахунком 5:2 впевнено виходить у півфінал Ліги Європи. За путівку у вирішальний раунд підопічні Менділібара боротимуться з Ювентусом. В іншій півфінальній дуелі зійдуться Рома з Байєром.

До слова, Севілья є рекордсменом за кількістю перемог у Лізі Європи – їй вдавалося тріумфувати у турнірі шість разів.