У першому матчі 1/4 фіналу "нерадзуррі" в гостях впевнено здолали "орлів" (2:0). Тож вдома міланці приймали лісабонців з комфортною перевагою у два м'ячі. Інтер підтвердив наміри на півфінал вже на старті матчу. На 14-й хвилині господарі вибігли у контратаку, яку пострілом у дев'ятку завершував Барелла. Аурснес відновив паритет ще до свистка на перерву.

У другій половині Мартінес та Корреа здобули комфортну перевагу для "нерадзуррі". Але під завісу гри Сілва та Муса протягом 8 хвилин відквитали два голи та врятували Бенфіку від поразки. Щоправда, цього було недостатньо, аби вирвати путівку в наступну стадію турніру.

Отже, у півфіналі Ліги чемпіонів на глядачів чекає дербі Інтер – Мілан. "Россонері" у 1/4 фіналу пройшли Наполі (2:1 за сумою двох матчів).