КАН-2021. Матч за 3-тє місце

Буркіна-Фасо – Камерун – 3:3 (пенальті 3:5)

Голи: Яго, 24, Онана (а), 43, Уаттара, 49 – Баокен, 72, Абубакар, 85, 88

Поступившись Єгипту у півфінальній серії пенальті, Камерун, здавалося, програє і матч за третє місце, проте господарі турніру спромоглися на фантастичний камбек. Вже в першому таймі збірна Буркіна-Фасо відзначилася двічі. Один з голів камерунський голкіпер Аякса Андре Онана забив у власні ворота.

Одразу на початку другого тайму Буркіна-Фасо довела рахунок до розгромного. На 72-й камерунці відквитали один гол, а наприкінці матчу найкращий бомбардир турніру Венсан Абубакар створив справжнє диво. З 85-ї до 88-ї він примудрився оформити дубль. Довершили свій неймовірний камбек камерунці у серії пенальті.

Нагадаємо, у фіналі турніру зійдуться Єгипет та Сенегал, кольори яких захищають зірки Ліверпуля Салах та Мане відповідно. Стартує вирішальний матч 6 лютого о 21:00.