Екстракляса, 28 тур

Краковія – Радом'як – 3:0

Голи: Ракоши, 19, Гіце, 90+2, Макуч, 90+10

Цей поєдинок був принциповим для обох команд, адже між ними було всього одне очко різниці. Ракоши вивів Краковію вперед у першому таймі. Такий рахунок тримався дуже довго.

Під завісу дуелі сталась неприємна ситуація. Франциско Рамос зіштовхнувся з суперником і скорчився від болю. На поле навіть виїхала карета швидкої допомоги, щоб забрати португальського опорного хавбека. Підопічним Маріуша Лєвандовскі довелось догравати вдесятьох, адже тренер до цього використав усі 5 замін.

Після обстеження виявилося, що у футболіста страшний перелом. Він взимку перебрався у Польщу й встиг награти 9 матчів за Радом'як.

Цей поєдинок тривав аж 110 хвилин. Євген Коноплянка з'явився на полі на 90+9. Його одноклубники зуміли забити ще два у компенсований час та перемогли з розгромним рахунком – 3:0.