УПЛ, 21 тур

Рух – Динамо – 1:1

Голи: Ванат, 16 – Довгий, 40

На старті зустрічі обидві команди демонстрували впевнену гру. Віталію Пономарьову довелося провести вимушену заміну, Роман Дідик зазнав пошкодження, а замість нього вийшов Віталій Холод.

Відкрити рахунок вдалось динамівцям – Ванат отримав передачу від Беніто та в падінні виграв боротьбу в того ж Холода – 0:1. Форвард киян забиває у третій поспіль грі. Рух зрівняв наприкінці тайму, Довгий підхопив м'яч після невдалого удару Климчука та заніс його у ворота. Зрештою, рахунок по грі. Обидві команди створили мало, але обмінялися голами після невпевнених дій захисників.

По перерві "жовто-чорні" створили кілька моментів, спочатку Климчук вийшов на побачення з Нещеретом, але не зміг перекинути його, згодом схожа ситуація була і в Соломона. Рух продовжував тиснути, натомість в киян нічого не виходило в атаці. Матч завершився результативною нічиєю.

Тож, Рух має в активі 19 очок та посідає 14 місце у турнірній таблиці УПЛ, Динамо продовжує бути четвертим (40 пунктів).