"Я був у сльозах, мені було важко дихати і стало страшно, але зараз мені набагато краще. Ми провели медобстеження, все добре. Тести підтвердили, що жодних проблем немає", – цитує польського голкіпера Sky Italia.

Нагадаємо, на 43 хвилині поєдинку Щенсни попросив заміну, бо відчув біль у грудях та пришвидшене серцебиття. Щоб покинути поле, йому не знадобилася допомога медиків. Однак виглядав Войцех дуже стурбованим. Йому одразу ж зробили елетрокардіограму, а згодом мають провести додаткове обстеження.

У єврокубковому поєдинку в Турині польського воротаря, до слова, замінив Маттіа Перін. "Стара синьйора" у цьому поєдинку дотиснула Спортінг – 1:0. Автором єдиного голу став Федеріко Гатті, який відзначився на 73 хвилині зустрічі. Матч-відповідь у Лісабоні, де остаточно вирішать долю путівки у півфінал Ліги Європи, відбудеться 20 квітня.