"Вершкові" впевнено розібралися з Челсі. Хоча "сині" створювали неприємності для суперника, небезпечно діючи на контратаках. Реал вийшов вперед ще на 21 хвилині – Бензема на добиванні відправив мʼяч у ворота. Це 130-й поєдинок для форварда за "вершкових" у Лізі чемпіонів. Карім обійшов Серхіо Рамоса (129) і зрівнявся з Раулем.

По перерві Челсі залишився у меншості після вилучення Чілвела. Підопічні Анчелотті скористалися моментом і подвоїли свою перевагу. Господарі швидко розіграли кутовий, Вінісіус відкотив Асенсіо, і той чітко пробив низом з лінії карного майданчика. Зазначимо, що Михайло Мудрик та Андрій Лунін провели цей поєдинок на лаві запасних.

Матч-відповідь між Челсі та Реалом відбудеться вже 18 квітня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.