Ліга 1. Тур 30

Ніцца – ПСЖ – 0:2

Голи: Мессі, 26, Рамос, 76

Обидві команди мали небезпечні моменти, але з реалізацією краще у парижан. Мессі знайшов вільний простір у штрафному суперника та після передачі Мендеша вразив правий кут воріт – голкіпер був безсилим. На останній хвилині першого тайму Пепе був близький до того, щоб відновити паритет. Виграв боротьбу на другому поверсі, але Доннарумма у стрибку парирував удар.

По перерві Данте опинився першим на добиванні – влучив у поперечину. За кілька миттєвостей Пепе отримав ще один шанс відзначитися, проте знову програв дуель голкіперу. Рамос відповів на це пострілом з близької відстані, але запустив мʼяч вище воріт.

Доннарумма став справжнім героєм ПСЖ та видавав сейв за сейвом, засмучуючи суперника. Футболістам Ніцци ніяк не вдавалося переграти воротаря. А ось у Рамоса вийшло значно краще. Мессі навісив до штрафного, Серхіо у боротьбі вистрибнув найвище та головою зробив рахунок 2:0.

ПСЖ очолює турнірну таблицю Ліги 1 з 69 очками. Натомість Ніцца опинилася на 8 місці та має у своєму активі 45 балів.