Вже на початку матчу гості створили неприємності для киян. Динамо припускалося помилок у захисті та давало футболістам Левскі простір для створення атак.

Проте болгарський клуб своїми моментами не скористався. Перший гол вдалося забити Динамо. Кендзьора блискуче відшукав у центрі штрафного Буяльського, який результативно завершив атаку. Кияни пішли на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі Динамо активно атакувало. Ванат, Шапаренко, Вітінью та Де Пена мали хороші моменти. Проте помилка Бражка стала початком контратаки Левскі. Як результат – гол Костадінова. Болгарська команда знову відправила м'яч у ворота Динамо, але гол не зарахували через порушення правил. Клуби розписали мирову – 1:1.