14 років тому підопічні Валерія Лобановського на переповненому НСК Олімпійський епічно втратили перемогу над Баварією.

Під завісу першого тайму українці вели в рахунку 2:0 – дубль в активі Шевченка. Перед самою перервою Тарнат скоротив відставання. Віталій Косовський відновив комфортну перевагу Динамо, але завершення поєдинку стало справжнім жахом для "біло-синіх".

Спершу Еффенберг обвідним ударом зі штрафного подарував гостям надію на порятунок. А вже у компенсований час Янкер, вигравши силову боротьбу у Головка, відновив паритет – 3:3.

Матч-відповідь у Мюнхені мінімально виграли підопічні Хітцфельда (1:0), тож саме Баварія пробилася до фіналу Ліги чемпіонів, де німці драматично програли Манчестер Юнайтед – 1:2.