Команди зустрічалися в рамках перенесеного 7-го туру АПЛ. Підопічні Де Дзербі повели в рахунку на 28-й хвилині – 18-річний Еван Фергюсон п'ятою красиво замкнув простріл Мітоми.

На 85-й хвилині відбувся дебют українця Іллі Забарного за "вишень", проте, ймовірно, не про такий перший матч за нову команду мріяв вихованець Динамо. Захисник Борнмута не встиг накрити Енсісо, впав у підкаті та став співучасником другого гола Брайтона.

Ця поразка опустила Забарного і Ко в зону вильоту, тепер у "вишень" 18-та сходинка у турнірній таблиці (27 пунктів). Натомість Брайтон розташувався на 6-й позиції із 46 очками.

Нагадаємо, Забарний приєднався до Борнмута 31 січня, а представник АПЛ віддав за нього 22,7 млн євро. Борнмут проведе свій наступний поєдинок проти Лестера в рамках 30-го туру АПЛ. Зустріч відбудеться 8 квітня, старт о 17:00.