"Россонері" повели у рахунку вже на 17-й хвилині. Леау вирвався на рандеву з голкіпером і елегантно перекинув Мерета. Португальському форвардові асистував Браїм Діас, який невдовзі записав у свій актив ще й гол.

У другому таймі Леау оформив дубль – десятий гол Рафаеля у сезоні. Ефектну крапку у футбольній дуелі поставив Салемакерс – 4:0. До слова, Наполі в цьому протистоянні не зміг допомогти лідер бомбардирських перегонів Серії А Віктор Осімхен. У поточному сезоні він забив 21 гол.

Після цієї звитяги Мілан піднявся на третю сходинку в турнірній таблиці. Від Лаціо, який іде другим, команду Стефано Піолі віддаляють чотири очки – зараз у "червоно-чорних" 51 пункт. "Блакитні" ж, попри болючий провал, продовжують лідирувати в боротьбі за Скудетто із надкомфортним відривом від другого місця на 16 очок.