У середині першого тайму Родріго вивів "бланкос" уперед і відкрив відлік катастроф для Вальядоліда. Сім хвилин вистачило Каріму Бензема, щоб оформити хет-трик. Тож на перерву команди пішли за тотальної переваги мадридців – 4:0.

У другому таймі відзначився Асенсіо, а вже у компенсований час Лукас Васкес поставив масну крапку – 6:0. А Бензема ще й встановив історичне досягнення. Він став першим гравцем в історії Реала, який забив 20 чи більше голів за "вершкових" в 11 сезонах. По 10 таких продуктивних сезонів було у Рауля та Ді Стефано. У Ла Лізі Карім відзначився 14 забитими м’ячами – наразі це на три менше, ніж у форварда Барселони Роберта Лєвандовскі.

Нагадаємо, підопічні Анчелотті йдуть на другій позиції в Прімері, відстаючи від "блаугранас" на 12 очок. Вальядолід розташувався на 16-й позиції (28 пунктів).