Чемпіонат Кіпру. Тур 29

Омонія – Пафос – 2:0

Гол: Бєсєдін, 56, Юсте, 83

Знаковим для екс-форварда збірної України став поєдинок 29-го туру чемпіонату Кіпру. Бєсєдін, контракт якого належить Динамо, нагадаємо, виступає за тамтешню Омонію на правах оренди. Артем вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок на 56-й хвилині. Українцю вдався потужний удар здалеку. Голкіпер Пафоса дотягнувся до м’яча, але врятувати ворота все ж не зміг.

Відтак, 27-річний форвард відзначився голом вперше за майже два роки. Востаннє Бєсєдін забивав в офіційному поєдинку 25 квітня 2021-го в матчі УПЛ Динамо – Інгулець (5:0). Згодом нападник зазнав серйозної травми на чемпіонаті Європи, а повернувшись на поле, ніяк не міг перервати гольову засуху.

Інший український легіонер Омонії Роман Безус вийшов з лави запасних на 60-й хвилині, але результативними діями цього разу не відзначився. Натомість подвоїв перевагу господарів іспанський легіонер Ектор Юсте. "Зелено-білі" залишилися на шостій сходинці чемпіонської групи, Пафос – 4-й.