У першому таймі команди не забивали. Свою нагоду мав і Циганков, але з гострого кута пробив повз дев'ятку. По перерві було набагато цікавіше. Вже на 53-й хвилині Арнау Мартінес ефектно зіграв на добиванні і відкрив разхунок. Еспаньйол відповів голом Брейтвейта, який став для данця 9 у сезоні.

Згодом обидві команди отримали по вилученню. Рейньєр примудрився отримати червону у запасі, а ось Серхі Гомес підставив Еспаньйол на полі. Віктор Циганков на 81-й хвилині ледь не оформив шедевр у ворота суперника. Змістився з флангу та пробив у дальню дев'ятку – м'яч просвистів в лічених сантиметрах над поперечиною. На останніх хвилинах Буено заробив пенальті, який чітко реалізував Стуані – 2:1.

Жирона розташувалася на 10-му місці Ла Ліги (34 очки). Еспаньйол залишився на 17 позиції та перебуває за крок до зони вильоту (27 очок).