Для Кріштіану Роналду цей матч став 197-м у складі національної команди. Частіше за свою збірну не грав ніхто й ніколи. Розпочав святкування світового рекорду Канселу, відзначившись ударом здалеку не без допомоги рикошету.

На початку другого тайму забив Бернарду Сілва, а згодом до справи взявся вже й сам Роналду. Кріштіану реалізував пенальті, що заробив Канселу. Трохи згодом форвард Аль-Насра відзначився ще й прямим ударом зі штрафного. Ці м’ячі стали для Роналду 119-м та 120-м за збірну – це теж світовий рекорд.

Новий наставник Португалії Роберто Мартінес замінив зіркового нападника на 78-й хвилині. Піренейці після цієї перемоги очолили свою кваліфікаційну групу Євро-2024. Завдяки кращій різниці м’ячів вони випереджають Боснію та Герцеговину, що розібралася з Ісландією (3:0).