Француз 40 років працював фотографом знаменитого видання L'Équipe (з 1956 до 1996 років). Лекок безліч разів висвітлював наймасштабніші спортивні події, зокрема, працював на дев’ятьох чемпіонатах світу з футболу.

У 1986 році Андре став автором однієї з найвідоміших спортивних фотографій в історії. Саме завдяки його роботі світ пам’ятає легендарну "руку Бога" Дієго Марадони.

У чвертьфіналі чемпіонату світу-1986, що відбувався у Мексиці, Аргентина зустрічалася з Англією (2:1). Перший тайм завершився сухою нічиєю, а на 51-й хвилині Марадона відкрив рахунок. У боротьбі за м’яч Дієго випередив кіпера британців Шилтона. Арбітр вирішив, що аргентинець переправив м’яч у ворота головою, втім, насправді він зробив це рукою. Саме тому гол і отримав назву "рука Бога". На світлині Лекока увічнено цей епізод.

Марадона оформив у тому матчі дубль, а Аргентина згодом виграла чемпіонат світу.