Матч для каталонців розпочався дуже непросто. Райо, який не перемагав 5 поспіль матчів у Прімері, одразу захопив ініціативу та відкрив рахунок у середині першого тайму. Автором справжнього шедевра став Паласон. Відповів господарям Циганков, спритно розібравшись на добиванні. Утім, ще до перерви Райо знову вийшов уперед, а невдовзі ще й отримав право пробити пенальті.

Гассаніга парирував удар Трехо, але зробив це з порушенням правил, подарувавши суперникам другий шанс. Цього разу господарі обрали піжонський варіант з розіграшем пенальті, але Паласон пробив вище воріт. Покарав "бджіл" за такий підхід все той же Віктор Циганков. У другому таймі українець забив свій третій гол у Прімері та встановив остаточний рахунок матчу – 2:2.